photo-plan

Salon Süsleme

Hayalini kurduğunuz düğününüzün masal tadına olsun diye unutulmaz anlar için deneyimli kadrosu ile Yarim Gelinlik Ltd. konuklarınızı sizin adınıza ağırlamaktan mutluluk duyacaktır. Kıbrıs düğün organizasyon firması Yarim Gelinlik Ltd. size kaliteli ve şık düğünlere imza atmaktan gurur duyar...

photo-plan

Nikah Masası Süsleme

Nikah masası düğün organizasyonlarında tüm gözler tarafından incelenen en önemli unsurdur. Zerafeti ve şıklığı ile bir nevi nikah töreninin kıyafeti konumundadır. Nikah masası isteğinize bağlı olarak cam veya deriden oluşabilir, etrafı lilyumlarla, üst kısmı ve kenarları sarmaşık ve canlı çiçeklerle süslenebilir.Yarim Gelinlik Ltd. olarak düğün organizasyonları için nikah masası süsleme ve süsleme hizmetleri hizmetleri vermekteyiz.

photo-plan

Gelin Yolu

Gelin Ve Damadın Salona Giriş Anında Gelin Damat Yolu, Volkanlarla Ve Giriş Müziğimizle Karşılayıp Kırmızı Halı , Volkan Gösterisi, Kapı Süsleme, Canlı Çiçek Ve Ayaklı Şamdanlarla Hayallerinizin Ötesinde Bir Giriş Yapıp Misafirlerinizi Selamlıyorsunuz.. Hayatınızın En Önemli Dakikalarından Olan Salona Girişiniz İlgi Çekici Olmalı. Gelin Yolları Ve Giriş Yollarımızla Salona Girişiniz Muhteşem Olacak.

photo-plan

Masa Süsleme

Kıbrıs Masa Sandalye Kiralamaları İçin Düğün Organizasyonu, Davetleriniz, Nişan Programı, Doğum Günü Ve Sünnet Organizasyonlarınız İçin, Mekanlarınızı,Salonlarınız Yine Uzman Ekiplerimiz Tarafından Süslenmektedir... Masa Sandalye Süsleme Hizmeti İle Düğün Programlarınızı Kusursuz Bir Organizasyonla Yapıyoruz..

photo-plan

Gelin Arabası Süsleme

Düğünlerin kilit taşları gelin arabaları şimdi daha renkli. Düğünlerin yaz aylarına denk gelmesi gelin arabalarını renklendiriyor. Gelin ve damadın tercihlerine göre şekillenen gelin arabası süslemelerinin en can alıcı noktası çiçek seçimidir. Gelin arabalarındaki çiçek aslen geline atfedilmekte ve zarifliğin simgesi olarak kullanılmaktadır.

photo-plan

Gelin Buketi

Her mevsime ayrı bir güzellik, her güzelliğe ayrı bir çiçek yakışır! Günümüz koşullarında her mevsimde her çiçeği bulmak mümkün olsa da aslında her çiçeğin yetiştiği mevsim farklıdır. Mevsiminde alınan...


ORGANİZASYONLARIMIZ